ضمانت عودت وجه

در وب‌سایت “پیمان پویا” یک اصل اساسی وجود دارد و آن اینکه،تمام سعی و تلاش خود را باید به کار گیریم تا بهترین محصولات را در اختیار مخاطب خود قرار دهیم. ولی واقعیت این است که مخاطب هم باید اعتماد داشته باشد تا متقاعد شود که این محصول ارزش خرید داشته و اثرگذاری مطلوبی برای وی و کسب و کارش خواهد داشت.

در این راستا، تمامی دوره‌ها، کارگاه‌های آموزشی و چک‌لیست‌های وب‌سایت پیمان پویا دارای ضمانت عودت وجه هستند و شما می‌توانید با خیالی آسوده تا 30 روز پس از دریافت آن محصول، نسبت به بازگشت آن و درخواست عودت وجه درخواست دهید.

این فرایند صرفاً شامل یک درخواست شما از طریق ایمیل است و ما موظفیم حداکثر ظرف 72 ساعت نسبت به بازگشت وجه محصول شما اقدام نماییم.

در این فرایند حتی نیازی نیست محصول ارسالی را عودت دهید یا فایل‌ها را دستگاه‌های خود پاک کنید. همین که بیان نمایید محصول خریداری شده مناسب شما نیست، برای ما کافیست! فقط انتظاری که از شما داریم این است که پس از عودت وجه، دلیل درخواست خود را با ما در میان بگذارید. البته در حد درخواست است و می‌توانید انجام ندهید! 

نکته مهم:

دوستان و همراهانی که بیش از دوبار درخواست عودت وجه داشته باشند، دیگر امکان استفاده از این ضمانت را نخواهند داشت، چرا که مشخصاً محصولات ما مطابق انتظار ایشان نیست، پس نیازی نیست این امر برای بار سوم اتفاق بیافتد. 

فرایند عودت وجه

همان‌گونه که اشاره شد، کافی است شما یک ایمیل به refund@peymanpouya.ir با عنوان «درخواست عودت وجه» ارسال ‌کنید و موارد زیر را مطرح نمایید:

  1- نام و نام خانوادگی

  2- شماره تراکنش خرید از وب‌سایت

  3- نام محصول

  4- شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً بانک ملت یا بانک پاسارگاد)

  5- کد ملی صاحب حساب

  6- شماره موبایل

و اگر تمایل داشتید دلیل این کار را بیان کنید. (البته اگر تمایل داشتید!)

وجه شما در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

نکته مهم:

اگر شما مشکلات خود را در زمان استفاده از محصولات ما بیان کنید، خود را موظف می‌دانیم به تک‌تک این سوالات و مشکلات پاسخ دهیم و شاید نیازی به عودت وجه نباشد، ولی اگر با وجود رفع مشکلات خود، باز هم درخواست عودت وجه داشته باشید، بلافاصله اقدامات لازم انجام خواهد شد.

ما یک هدف داریم؛ رشد و توسعه شما و کسب و کارتان در بستر فضای مجازی و فقط دوست داریم درآمدی به دست آوریم که شما با کمال میل به ما پرداخت کرده باشید!